fornax

فورنکس

فورنکس – fornax

۴۵ سال تجربه …

شرکت fornax با سلیمان Yelken در سال ۱۹۶۹  تاسیس شد.

در سال های اول فعالیت های تولید خود را در قطعات ورق آهن و فلزی market.Yelken اجزا و قطعات ویژه ای برای بزرگترین شرکت ها در جهان در ۱۹۸۰s با سیاست با کیفیت بالاتر عرضه شد. در طی این مدت Yelken تجربه عمیق تر به دست آورد و شروع به تولید درب و پنجره سخت افزار در سال ۱۹۹۰٫

Yelken، با شروع با تنها یک نفر، در یک زمان کوتاه تبدیل شده است رهبر بازار از طریق رشد منظم و مستمر است، که به عنوان یک نتیجه از سرمایه گذاری مداوم است.

در ۱۹۹۰s، Yelken در زمینه بهبود تولید آن با توجه به نیاز مشتری متمرکز و افزایش سرمایه گذاری تحقیق و توسعه. بنابراین، ظرفیت تولید Yelken به شدت افزایش یافته است و قادر به تولید تمام سخت افزار لازم برای درب و پنجره بخش شد.

در آن دوره شرکت ما شروع به تولید شیب را روشن سیستم، چند، و قفل درب مادگی زبانه، کشویی سیستم، قطعات اتصالات، درب و پنجره دستگیره و لوازم جانبی دیگر.

گواهینامه های بین المللی و ملی کیفیت مانند بورس اوراق بهادار تهران، ISO 9001، LNE، RAL، GOST-R نیز کمک به پیشرفت Yelken ساخته شده است.

Yelken، نگه داشتن تا سرمایه گذاری در سیستم های اتوماسیون و ارتقاء فن آوری خود یک شرکت جهانی در بخش طریق محصولات با کیفیت بالا و سیاست رضایت مشتری تبدیل شده است.