ویستابست تنها دارنده گواهینامه و تنها عضو موسسه رال آلمان در ایران

بدینوسیله در کمال خوشحالی و مسرت مفتخریم کسب مجدد و موفقیت آمیز استاندارد رال آلمان را بازهم بعنوان تنها دارنده این استاندارد در ایران باطلاع برسانیم.
به گزارش روابط عمومی ویستا بست، موسسه تحقیقاتی رال آلمان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین موسسات تحقیقاتی و آزمایشی برای تایید کیفیت و استحکام محصولات صنعتی تولیدی در سراسر جهان است، که بار دیگر نام ویستابست را در فهرست اعضای انجمن خود در گروه تولید پروفیل یوپی‌وی‌سی قرار داد.
یکی از استاندارد هایی که تولید کنندگان پروفیل UPVC می توانند دریافت کنند، نشان کیفیت “رال” است که برای سیستم های پروفیل پنجره به شرکت هایی ارائه می شود که مطابق با مقرارات GKFP(استاندارد رال) بوده و از لحاظ کیفیت و استحکام در محدوده استاندارد RAL GZ 716باشند.
محصولاتی که با این مقررات مطابقت داشته باشند از لحاظ داشتن بالاترین کیفیت و استحکام تضمین می شوند.
در این مؤسسه تست هایی که برای پروفیل های در و پنجره های UPVC در نظر گرفته می شود، شامل: خصوصیات مواد اولیه، ظاهر، ابعاد، ضخامت دیواره های اصلی و فرعی محصولات، حجم پروفیل های عمده، تغییرات ابعادی پس از افزایش دما، مقاومت پروفیل در برابر سقوط وزنه، عکس العمل پس از گرم شدن در دمای ۱۵۰ درجه سانتیگراد، مقاومت جوش گوشه و مقاومت در برابر شرایط جوی در شرایط سخت است.
استفاده کنندگان از نشان کیفیت ” RAL ” ملزم به رعایت معیار های تستی و کیفی استاندارد” RAL GZ 716″ هستند.
برای مشاهده فهرست اعضای انجمن رال آلمان اینجا کلیک کنید.