به جای اینکه تنها در مورد انرژی صحبت کنیم، بیایید حفاظت از انرژی را آغاز کنیم

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پروفیل ویستابست، در برابر مشـکلات و صدمات ناشی از عـدم رعایت موارد فنی و کیفی تولید پروفیل که منجر به تغیـیر رنگ فاحش، تغییـر شکل در پروفیل می شود، به مدت ده سال مورد تضمین شرکت بیمه آسیا می باشد که تمامی موارد توسط شرکت وین ست (نماینده رسمی و برتر ویستا بست )قابل پیگیری می باشد .

واحد مدیریت پروژه

مدیریت پروژه فرایندی است در جهت حفظ مسیر پروژه، برای دستیابی به تعادلی اقتصادی و موجه، بین سه عامل هزینه، زمان و کیفیت ، به این سبب دیگر نیاز نیست مشتریان محترم نگران اجرای پروژه باشند ، واحد مدیریت پروژه وظیفه اجرای پروژه را از روز قرارداد تا اتمام کار به عهده دارد .

طراحی خاص

طراحی انواع پنجره ها متناسب با نیاز مشتری توسط کادر مجرب گروه صنعتی وین ست براساس استانداردهای روز دنیا وبازسازی پنجره های قدیمی بدون تخریب با پروفیل مخصوص بازسازی ویستابست.

مشاوره قبل از خرید

از آنجایکه در خرید محصولات ساختمانی بخصوص صنعت درب و پنجره یو پی وی سی ، مشاوره های فنی و تخصصی از اهمیت بالایی برخوردار هستند ، کارشناسان فنی و فروش وین ست شما را در این راستا همراهی خواهند کرد.

مزایای در و پنجره دو جداره

چرایی استفاده از در و پنجره های دوجداره و چند جداره را به صورت خلاصه مطالعه بفرمائید.

کارشناسان و متخصصان وین ست با استفاده از تکنولوژی خاص توانسته اند با بررسی موقعیت ساختمان و یا اتاق و میزان آلودگی صوتی در آن محل پروفیلی مناسب با شیشه دو جداری انتخاب نمایند
به عنوان مثال برای ایجاد محیطی مناسب جهت استراحت و خواب باید شدت صوت را حدود ۳۰ دسی بل کنترل نمود
پنجره وین ست با پروفیل ۳ چمبر و شیشه های دو جداره می تواند تا ۳۵% از اتلاف انرژی و هزینه های سرمایشی و گرمایشی بکاهد. در صورت استفاده از پنجره ویستابست با پروفیل ۵ چمبر و شیشه سه جداره حداقل تا ۶۰% از اتلاف انرژی کاسته می شود.
 نکته: پنجره با پروفیل ۵ چمبر  مناسب برای مناطق سردسیر و گرمسیر طراحی شده است
با استـفاده از نـوارهای درزبنـدی مخـصوص و یراق آلات قفل شونده چند نقطه ای در و پنجره های یو پی وی سی، تا حد بسیار زیادی از ورود گرد و غبار و دوده به داخل محیط جلوگیری می کند.
با توجه به اینکه حـدود ۳۵% از اتلاف انرژی در درون ساختمان ها از طریق پنجره ها صورت می پذیرد، بنابراین کنترل و کاهش آن با پنجره های ساخته شده از پروفیل های یو پی وی سی وین ست با شیشه دو جداره امکان پذیر می باشد.

تاثیر پروفیل یو پی وی سی های وین ست بر محیط زیست با توجه به کاهش مصرف سوخت های فسیلی، بازیافت ۱۰۰% و امکان برگشت به عرصه تولید، مطلوب ارزیابی شده است.

وین ست با استفاده از لاستیک های EPDM و گالوانیزه های تقویتی با ضخامت حداقل ۵٫ ۱میلیمتر، توانست محصولی تولید نماید که باعث نفوذ ناپذیری و استحکام بالا در برابر فشار باد گردیده است.
پنجره های وین ست با پروفیل های U.PVC، امکان استفاده از یراق آلات مختلفی را دارنـد که جهت پاسخـگویی به خواست و سلیقه مشتریان، بازشـوهای متــنوعی از قبیل تک حالته، دو حالته، بازشو عمودی، ریلی و … را در اختیارشان قرار می دهند.
پروفیل وین ست با ترکیب فاکتورهای مهمی مثل گالوانیزه، شیشه و یراق آلات ضد سرقت امکان تبدیل به یک پنجره با امنیت بسیار بالا را دارد.
با استفاده از پروفیل های بازسازی، به راحتی می توان پنجره های قدیمی را بدون نیاز به تخریب تعویض کرد.
با توجه به پائیـن بودن ضریب انتـقال حرارتی پروفیـل های در و پنجره یو پی وی سی و همچنین به خاطر وجود حفره های خالی داخل پروفیل میزان تبادل حرارت به حد قابل توجهی پائین می آید، در نتیجه مصرف انرژی در فصول مختلف سال کمتر می شود.
پنـجره های یو پی وی سی WINSET به همراه شیشه های چـند جداره ضمن کاهش چشم گیر تبادل حـرارتی بین فــضای داخل و خارج ساخـتمان ها از اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی جلوگیری نموده و در نتیجه بهره وری انرژی را ببسیار افزایش می دهد.
بر خلاف خیلی از مواد، پروفیل یو پی وی سی WINSET در برابر دامنه وسیعی از مواد شیمیایی و قلیایی مقاوم بوده و بر اثر گذشت زمان و آلودگی های محیطی دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شود.

وین ست برند برتر و نماینده رسمی ویستابست