شرکت های معتبر تولید کننده درب و پنجره upvc  را بشناسید و انتخاب کنید

با توجه به وضعیت اقتصاد کنونی کشورمان و افزایش قیمت ها در چند سال گذشته باید دقت بیشتری در خصوص نحوه تخصیص منابع مالی خود داشته باشیم. بدین منظور برای خرید هر یک از وسایل زندگی باید برنامه ریزی دقیق تری انجام دهیم.

عمر مفید ساختمانهای ایران چیزی حدود 25 تا 30 سال است در حالی که این میزان با توجه به استانداردهای جهانی در کشورهای صنعتی و پیشرفته 100 سال تخمین زده شده است.

در سالیان اخیر به وضوح شاهد کاهش کیفیت ساختمان های نوساز بوده ایم تا جایی که سازندگان همواه به دنبال کاهش هزینه های ساخت و ساز هستند که گاها این کاهش هزینه ها باعث نادیده گرفتن موارد اصولی ساخت و ساز می شود.

ازجمع بندی مطالب بالا می توان به این نتیجه رسید که نه تنها هر مهندس ساختمانی باید در به کارگیری مصالح ساختمانی و کیفیت آنها دقت نظر داشته باشد چه بسا هر شهروندی نیز وظیفه دارد در این خصوص از سازندگان مسکن مطالبه گری نماید.

در کنار کاهش عمرمفید ساختمان، از جمله آسیب هایی که در اثر کاهش هزینه ها بر دوش مردم خواهد بود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش  هزینه تعمیر و نگهداری
  • امنیت جانی و روانی افراد
  • اتلاف انرژی

پنجره دو جداره upvc یکی از اقلام به ظاهر غیر ضروری ساختمان به حساب می آید ولی با دقت در اعداد و ارقام رسمی مبحث 19 مقررات ملی ساختمان می توان به سهم 35 درصدی آن در صرفه جویی انرژی ساختمان دست پیدا کرد.

انتخاب درب و پنجره upvc به مانند انتخاب هر چیزی نیاز به تحقیق و آگاهی از نحوه ساخت و عناصر تعیین کننده کیفیت و قیمت دارد ما در وین ست تلاش می کنیم در وهله اول در این خصوص آگاهی نسبی در بین مشتریان خود بوجود آوریم تا پس از آن بتوانیم پنجره ای شایسته مصرف کننده تولید نماییم.

از آنجا که درب و پنجره دوجداره جزو کالاهایی است که استاندارد اجباری برای آنها در نظر گرفته نشده است لذا برای انتخاب محصول مناسب مشتریان به شخصه مجبور به مقایسه و کسب اطلاعات کامل در این زمینه می باشند و این موضوع سردرگمی بسیار زیادی برای مشتریان در پی دارد به همین خاطر به پنجره ساز معتبری اعتماد کنید که بتواند خدماتی دایمی به شما ارایه کند بدین منظور پیشنهاد می کنیم پنجره سازان را به چالش بکشید:

  • از چه پروفیلی استفاده می کنید
  • از چه ضخامت گالوانیزه ای برای تقویت پنجره استفاده می کنید
  • برند یراق آلات شما چیست
  • آیا از فوم درزبندی استفاده می کنید

#چالش_پنجره