درب های upvc :

در کنار پنجره های یو پی وی سی از درب های یو پی وی سی هم استفاده می گردد که با توجه به درخواست مشتری امکان طراحی به صورت تمام شیشه که اغلب برای درب های بالکن مورد استفاده قرار می گیرند و یا به صورت نیمی شیشه و نیمی پانل و یا تمام پانل که برای درب های سرویس مورد استفاده قرار می گیرند تولید می گردد .

درب های بالکنی به صورتی قتبل طراحی قرار می گیرد که می توان در آنها از یراق فرانسوی ، آکاردئونی و فولکش واگنی نیز استفاده گردد . همچنین می توان  از پروفیل کشویی نیز استفاده کرد . در برخی از موارد برای کمتر شدن هزینه تولید از پروفیل سش پنجره به جای پروفیل سش درب استفاده می گردد که این قضیه بسیار اشتباه و غیر استاندارد می باشد چون ابعاد مورد طراحی درب قاعدتا از ابعاد مورد استفاده پنجره بزرگتر می باشد و این قضیه باعث می شود که به مرور زمان درب مقاومت خود را از دست داده و امکان آسیب به یراق آلات آن می باشد .

درب و پنجره های آکاردئونی :

این نوع پنجره ها بسیار زیبا و کاربردی می باشند و معمولا در فضاهای با عرض و ارتفاع بالا مورد استفاده قرار می گیرد . ایننوع پنجره ها از قسمت بندی مختف شامل 3 لت ، 5 لت و 7 لت تشکیل شده است که با توجه به ابعاد مورد استفاده ، طراحی و تولید می گردد . از این نوع پنجره ها اغلب در در طبقات همکف ، بالکن ، ابعاد بزرگ و فضاهایی که نیاز به دید بازتری دارد استفاده می گردد . بازشو در این نوع پنجره ها و درب ها بدین صورت است که لت ها بعد از بازشدن در کنار یکدیگر قرار می گیرند و فضای آنچنانی را اشغال نمی کنند . نکته قابل توجه در این نوع درب ها و پنجره ها این است که به مقدار دلخواه می توانید از باشو استفاده کنید ( باز ماندن پنجره به هر میزانی که مورد قبول شماست امکان پذید می باشد .